Semināri

24.-26.03.2020 Honza Blaha seminārs Latvijā

*Lasi dalībnieku atsauksmes lapas apakšā*

 

Šajā seminārā iemācīsies:

  • vienoties ar savu zirgu par cieņpilnām attiecībām (bez bailēm, košanas, speršanas un citām problēmām)
  • uzlabot komunikāciju ar savu zirgu caur vienkāršiem un jebkuram izpildāmiem vingrinājumiem – uz zemes vai jāšus
  • iegūt vairāk, prasot mazāk – izmantot uz zirga psiholoģiju balstītas metodes, kas palīdz iegūt atsaucīgu un sadarboties gribošu zirgu
  • būt par līderi, kuram zirgs labprāt seko
  • izprast sava zirga domāšanu un to, kādi soļi un vingrinājumi jāveic, lai pietuvotos saviem mērķiem
  • pareizi paprasīt zirgam sakopojumu, gūstot ieskatu Honza Blaha “Line Free Connection” apmācību programmā

Citi ieguvumi:

  • Uzlabosi savas zināšanas par zirgu psiholoģiju un apmācību brīvībā
  • Gūsi atbildes uz jautājumiem – kādēļ Tavs zirgs dažreiz neklausa un kā to atrisināt?
  • Satiksi domubiedrus no citiem staļļiem
  • Gūsi iedvesmu turpmākajiem sasniegumiem

 

Kas var piedalīties?
Jebkurš, kuram interesē zirgu psiholoģija, trenēšana un ir vēlme ar zirgu veidot pozitīvas attiecības bez bailēm, spriedzes un agresijas. Nav svarīgi, vai esi iesācējs, vai pieredzējis jātnieks ar konkrētiem jautājumiem par sarežģītiem iejādes elementiem – Honza Blaha strādās ar Tevi un Tavu zirgu atbilstoši jūsu abu prasmēm un spējām pēc Tavas izvēles – uz zemes vai jāšus.

Seminārs notiek draudzīgā, atbalstošā atmosfērā interaktīvā formātā, kur ikviens var brīvi uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt tiešas atbildes no zirdzinieka ar milzīgu pieredzi darbā ar visdažādākā rakstura un jāšanas disciplīnu zirgiem.

Video ar mūsu jātniecēm:

 

Par Honzu Blahu

Honza Blaha ir zirgu dabiskās apmācības speciālists, kas mācījies pie slaveniem zirdziniekiem un regulāri ar saviem zirgiem demonstrē šovus tūkstošiem skatītāju. Latvijā viņš viesosies jau ceturto reizi.

Honzas Blaha oficiālajā mājaslapā (www.linefreecollection.cz) rakstīts:

“Line Free Collection (LFC) ir dzīvesstils. Būt blakus zirgam brīvībā vai jāt bez striķiem – pavadām, apaušiem, iemauktiem, utt. Jūs vienmēr to varēsiet izdarīt…kādreiz. Taču tas nav mērķis. Caur šo dzīvesstilu jūs apgūsiet kā apmācīt jūsu zirgu bez šī inventāra un darot to caur vieglumu, noapaļojumu un līdzsvaru. Tas ir mērķis, kas reizē ir arī jautrs izaicinājums. Kā iesācējs jūs, protams, sāksiet ar striķiem, taču kļūstot pieredzējušāks, jūs iegūsiet to sajūtu, kā tas ir – varēt apmācīt visu šo neizmantojot nekādus striķus. Šis gan tikai ir piemērots cilvēkiem, kas tiešām, tiešām grib, kuriem ir vēlme un kuri ir gatavi iet cauri neveiksmēm un apgrūtinājumiem, lai galu galā atrastu harmoniju ar zirgu līdzīgi kā dejā.”

Uzzini, ko iepriekšējo semināru dalībnieki saka par viņa ciemošanos Latvijā:

 

Lieliski cilvēki, lieliski zirgi, lielisks Honza Bláha! Paldies organizatoriem, tas ir liels notikums LV, ka mēs kļuvām par fantastiskā Honzas studentiem! Prieks, ka ir pasniegtas saprotamās un loģiskās metodes darbam brīvībā.

Natālija, dalībniece ar zirgu

 

Labākais veids, kā pavadīt nedēļas sākumu, ir 3 dienu seminārs ar superīgo treneri Honza Blaha, mācoties par to, kas nepieciešams, lai ar šiem lielajiem dzīvniekiem spētu sadarboties pat bez pavadām. Paldies Anitrai par sava mīļzirga uzticēšanu un pasākuma organizēšanu! Prieka un iedvesmas piepildītas dienas

Emīlija, dalībniece ar zirgu

 

Paldies, Honza, par lielo devu elementāra un ĪSTA saprāta zirgu trenēšanā. Nu ir īpaši grūti atgriezties ikdienas pasaulē un dzīves ritmā..

Laima, dalībniece ar zirgu

 

Trīs dienas domāšanas, runāšanas un pat darīšanas – šķiet, tikai tikko beidzās Honza Bláha ļoti neparastās nodarbības. Tā ir pieeja, kas liek saprast zirgu trenēšanas būtību, un dažādu virzienu viltojumi te netiek pieņemti. Paldies dalībniekiem, kas darbojās kā viena komanda un spēja šo dienu laikā radīt kaut ko, kas liek pacelties virs ikdienišķā. Visforšākā atsauksme, ko saņēmu, bija – “un kā lai tagad dzīvo tālāk??”

Anitra, dalībniece ar zirgu un organizatore

 

Lielisks un ļoti vērtīgs seminārs, kad āķis lūpā un gribas vēl! Visiem pāriem bija redzams rezultāts, un katrs darbojās savā tempā un līmenī un, kad zirgus patiešām motivē sadarbība un attieksme arī bez burkāna. Honza iedvesmo

Dace, dalībniece ar zirgu

 

Fantastisks seminārs, fantastisks pasniedzējs. Izbaudīju katru minūti četrās, ļoti intensīvās dienās. Liels daudzums vērtīgas informācijas no pašiem pamatiem līdz jau advancētākām lietām. Individuāla pieeja katram dalībnieku pārim un redzamā izaugsme.

Gita, dalībniece ar zirgu

 

Pievienojos paldiesiem par Honzas atvilināšanu un semināra noorganizēšanu. Arī mans secinājums, ka ar zirgu ir jābrauc uz divu dienu dalību, jo pirmajā sanāca tikai drusku iesildīties un iekustēties. Prieks bija skatīties uz mūsu pašu trenerītēm Anitra Eglīte, Gita Andersone un Daina Luksa, jūsu parādītais tikai iedrošina turpināt no jums mācīties.

Marta, dalībniece ar zirgu

 

Seminārs bija ļoooti vērtīgs. Ceru, ka Honza pie mums turpinās braukt arī turpmāk. Viņš ir lielisks gan kā zirdzinieks, gan kā lektors.

Anita, dalībniece ar zirgu

 

Lai arī ne visām viņa izpausmēm es piekristu 100%, ļoti cienu Honzas tiešumu, godīgumu, arī humoru un vieglumu ar kuru viņš spēja tikt galā ar visdažādāko sagatavotības līmeņu zirgiem un cilvēkiem, un esmu guvusi bezgaldaudz vērtīgas, vēl sagremojamas informācijas – kā arī Honzas uzdotus mājasdarbus, kas tagad jāpaspēj izpildīt līdz martam??? Apžēliņ.

Irbe, dalībniece ar zirgu

 

Jā, tikai pēc semināra sāc aptvert, kur biji un kāda līmeņa zirdzinieka semināru klausījies. Ļoti, ļoti patika.

Agnese, dalībniece ar zirgu

 

Piesakies jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots!
Sūti pieteikumu uz zirguskolalv@gmail.com!